PETITEMARS Vložka Do Autosedačky 3D Aero (9 - 18 Kg) Tyrkysová

PETITEMARS Vložka do autosedačky 3D Aero (9 - 18 kg) tyrkysová

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Petite&Mars
Dodavateľ:Petite&Mars
Cena:17.49 €
Cena bez DPH:14.58 €
Dostupnosť:skladom
PETITEMARS Vložka do autosedačky 3D Aero (9 - 18 kg) tyrkysová 2,5 (50%) 25 x hodnotené

3D vrstva AERO využíva šesťhrannú štruktúru „medového plastu“, ktorý je odpradávna obdivovaný pre svoju dokonalosť. Vďaka tejto priedušnej 3D štruktúre majú deti optimálny komfort pri dlhšom sedení a cestovanie je pre nich príjemnejšie. Nadmerné telesné teplo je odvádzané von a zároveň je dodávaný čerstvý okolitý vzduch. Výrazne obmedzuje podráždenie pokožky spôsobené potením, udržuje dieťa svieže po celú dobu jazdy, a to aj v horúcich, letných dňoch. Vložka navyše pomáha chrániť autosedačku pred znečistením a ďalším opotrebovaním, čím zostane po dlhú dobu ako nová. Materiál: Vrchná strana 100% bavlna, spodná strana 100% polyester Rozmery: d. 74 cm, š. v najširšom bode 29 cm, š. v najužšom bode 15 cm


 • PETITEMARS Kočík športový Easy - Shadow Grey
  PETITEMARS Kočík športový Easy - Shadow Grey

  Kočík EASY demonštruje, ako jednoduché to vlastne môže byť! Ľahká, napriek tomu veľmi stabilná konštrukcia, skvelá ovládateľnosť, jednoduché skladanie jednou rukou, praktický a veľký..

  115.00 €
 • PETITEMARS Strieška polstrovanie Street Steel Blue
  PETITEMARS Strieška polstrovanie Street Steel Blue

  Skvelá vychytávka! Jeden kočík na mnoho spôsobov. Dnes so strieškou v designe Steel Blue, zajtra s akoukoľvek inou z našej ponuky. Extra veľká strieška so zipsom v odtieni Steel Blue z radu..

  34.99 €Doporučujeme . V tejto kategórii: petite&mars sa nachádza petitemars vložka do autosedačky 3d aero (9 - 18 kg) tyrkysová!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt