PETITEMARS Vložka Do Autosedačky 3D Aero (15 - 36 Kg) Svetlošedá

PETITEMARS Vložka do autosedačky 3D Aero (15 - 36 kg) svetlošedá

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Petite&Mars
Dodavateľ:Petite&Mars
Cena:17.49 €
Cena bez DPH:14.58 €
Dostupnosť:skladom
PETITEMARS Vložka do autosedačky 3D Aero (15 - 36 kg) svetlošedá 3,75 (75%) 21 x hodnotené

3D vrstva AERO využíva šesťhrannú štruktúru „medového plastu“, ktorý je odpradávna obdivovaný pre svoju dokonalosť. Vďaka tejto priedušnej 3D štruktúre majú deti optimálny komfort pri dlhšom sedení a cestovanie je pre nich príjemnejšie. Nadmerné telesné teplo je odvádzané von a zároveň je dodávaný čerstvý okolitý vzduch. Výrazne obmedzuje podráždenie pokožky spôsobené potením, udržuje dieťa svieže po celú dobu jazdy, a to aj v horúcich, letných dňoch. Vložka navyše pomáha chrániť autosedačku pred znečistením a ďalším opotrebovaním, čím zostane po dlhú dobu ako nová. Materiál: Vrchná strana 100% bavlna, spodná strana 100% polyester Rozmery: d. 77 cm, š. v najširšom bode 28 cm, š. v najužšom bode 21 cm


 • PETITEMARS Vložka do autosedačky 3D Aero (9 - 18 kg) tyrkysová
  PETITEMARS Vložka do autosedačky 3D Aero (9 - 18 kg) tyrkysová

  3D vrstva AERO využíva šesťhrannú štruktúru „medového plastu“, ktorý je odpradávna obdivovaný pre svoju dokonalosť. Vďaka tejto priedušnej 3D štruktúre majú deti optimálny komfort pri..

  17.49 €
 • PETITEMARS Kočík golfový Musca - Shadow Grey
  PETITEMARS Kočík golfový Musca - Shadow Grey

  Golfový kočík MUSCA je nielen ľahký ako muška, ale vie rovnako ako ona skvele manévrovať v priestore a vojde sa do kufra každého auta. Extra veľká strieška so zipsom pre ešte väčšie..

  89.00 €
 • PETITEMARS Kočík športový Easy - Shadow Grey
  PETITEMARS Kočík športový Easy - Shadow Grey

  Kočík EASY demonštruje, ako jednoduché to vlastne môže byť! Ľahká, napriek tomu veľmi stabilná konštrukcia, skvelá ovládateľnosť, jednoduché skladanie jednou rukou, praktický a veľký..

  115.00 €
 • PETITEMARS Autosedačka Prime II (9-36 kg) - Isofix Blue
  PETITEMARS Autosedačka Prime II (9-36 kg) - Isofix Blue

  Pohodlná, bezpečná autosedačka s Isofixom, ktorá rastie s dieťaťom. Určená pre deti troch vekových skupín I / II / III (9–36 kg). Prispôsobí sa každej fáze rastu dieťatka, jednoducho ju..

  174.99 €
 • PETITEMARS Strieška polstrovanie Street Steel Blue
  PETITEMARS Strieška polstrovanie Street Steel Blue

  Skvelá vychytávka! Jeden kočík na mnoho spôsobov. Dnes so strieškou v designe Steel Blue, zajtra s akoukoľvek inou z našej ponuky. Extra veľká strieška so zipsom v odtieni Steel Blue z radu..

  34.99 €
 • PETITEMARS Strieška polstrovanie Street Dusty Lilac
  PETITEMARS Strieška polstrovanie Street Dusty Lilac

  Skvelá vychytávka! Jeden kočík na mnoho spôsobov. Dnes so strieškou v designe Dusty Lilac, zajtra s akoukoľvek inou z našej ponuky. Extra veľká strieška so zipsom v odtieni Dusty Lilac z radu..

  34.99 €
 • PETITEMARS Kočík golfový Musca - Heritage Forest
  PETITEMARS Kočík golfový Musca - Heritage Forest

  Golfový kočík MUSCA je nielen ľahký ako muška, ale vie rovnako ako ona skvele manévrovať v priestore a vojde sa do kufra každého auta. Extra veľká strieška so zipsom pre ešte väčšie..

  75.99 €Doporučujeme . V tejto kategórii: petite&mars sa nachádza petitemars vložka do autosedačky 3d aero (15 - 36 kg) svetlošedá!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt