CONCORD Autosedačka Air.SafeClip (0-13 Kg) Snorkel Blue 2018

CONCORD Autosedačka Air.SafeClip (0-13 kg) Snorkel Blue 2018

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Concord
Dodavateľ:Concord
Cena:169.00 €
Cena bez DPH:140.83 €
Dostupnosť:skladom
CONCORD Autosedačka Air.SafeClip (0-13 kg) Snorkel Blue 2018 3,5 (70%) 24 x hodnotené

Autosedačka Air.Safeváži cca 2,9 kg, čo z nej robí najľahší autosedačku svojho druhu na trhu. Veľká výhoda pre rodičov: jej nízka hmotnosť umožní jednoduché zdvíhanie, prenášanie a presúvanie z auta na kočík a naopak. Navyše autosedačka CONCORD AIR.SAFE disponuje inovatívnymi bezpečnostnými konštrukčnými prvkami. Vlastnosti: váhová kategória 0–13 kg podobným spôsobom ako u cyklistickej prilby, je vnútorný povrch autosedačky zosilnený štruktúrou medového plástu, vďaka tomu vykazuje vynikajúce tlmiace vlastnosti v prípade nárazu ostatné bezpečnostné prvky sú tiež viac než reprezentatívne trojbodový systém pásov udrží dieťa v pohybujúcom sa automobile bezpečne na mieste voliteľná základňa AIRFIX umožní ešte pohodlnejšie a pevnejšie upevnenie autosedačky adaptér autosedačky neslúži iba na uchytenie autosedačky na IsoFixovú základňu, je tiež určený pre kočíky CONCORD NEO a CONCORD FUSION. autosedačku Concord Air jednoducho pripevníte k rámu kočíku jediným pohybom – jednoducho, rýchlo a bezpečne autosedačka Concord Air.Safe je vybavená mäkkým, čalúneným poťahom, ktorý možno ľahko sňať a vyprať pre optimálny komfort v ľahu jednoducho nastavte hlavný popruh pod sedadlom – ďaleko od citlivých nožičiek dieťaťa, to znamená už žiadne nepríjemné odieranie alebo narušenie spánku dieťaťa TRAVEL SYSTEM adaptér: ľahko, rýchlo a bezpečne pripevníte na kočík multifunkčné tlačidlo pre jednoduché nastavenie rukoväte a vybratie z TRAVEL SYSTEMu obsahuje slnečnú striešku s ochranou proti UV žiareniu 50+, odpudzujúcu vodu a zároveň umývateľnú voliteľné príslušenstvo: ISOFIX báza AIRFIX pre jednoduchú a bezpečnú inštaláciu sedačky do auta, chladivá vložka COOLY AIR Rozmery: 63 cm x 44 cm x 57 cm (d x š x v) Hmotnosť: 2,9 kg


 • CONCORD Autosedačka Air.SafeClip (0-13 kg) Powder Beige 2018
  CONCORD Autosedačka Air.SafeClip (0-13 kg) Powder Beige 2018

  Autosedačka Air.Safeváži cca 2,9 kg, čo z nej robí najľahší autosedačku svojho druhu na trhu. Veľká výhoda pre rodičov: jej nízka hmotnosť umožní jednoduché zdvíhanie, prenášanie a..

  169.00 €
 • CONCORD Kočík športový Neo Scuba Green 2018
  CONCORD Kočík športový Neo Scuba Green 2018

  Kočík špeciálne navrhnutý pre každodenný život v pohybe. Športový kočík Neo má prepracovanú konštrukciu s vynikajúcim ovládaním a extrémne malé rozmery po zložení, ktoré uľahčia..

  299.00 €
 • CONCORD Adaptér MAXI-COSI 0002
  CONCORD Adaptér MAXI-COSI 0002

  Pomocou adaptéra CLIP / AIR.SAFE nasadíte detskú autosedačku CONCORD AIR.SAFE na všetky kočíky určené pre vajíčka Maxi-Cosi...

  9.99 €
 • CONCORD Autosedačka Transformer TECH Autumn Red 15-36 kg
  CONCORD Autosedačka Transformer TECH Autumn Red 15-36 kg

  Autosedačka Concord Transformer Tech má všetko, čo je charakteristické pre bezpečnostný systém Transfomer. Je vybavená postrannými chráničmi a tromi tlmiacimi vrstvami. Sedačka ponúka..

  159.00 €  Doporučujeme . V tejto kategórii: concord sa nachádza concord autosedačka air.safeclip (0-13 kg) snorkel blue 2018!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt