COLIEF Vitamín D3 Kvapky Pre Deti

COLIEF Vitamín D3 kvapky pre deti

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Colief
Dodavateľ:Colief
Cena:7.99 €
Cena bez DPH:6.66 €
Dostupnosť:skladom
COLIEF Vitamín D3 kvapky pre deti 3,75 (75%) 23 x hodnotené

Colief® Vitamín D3 kvapky sú výživový doplnok bohatý na vitamín D3 a predstavujú vhodný spôsob, ako získať odporúčanú dennú dávku vitamínu D. Vitamín D prispieva k normálnemu vývinu kostí a zubov u dojčiat a malých detí a k udržaniu zdravých kostí a zubov u mamičiek aj budúcich mamičiek. Pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému. Vitamín D prijímame v strave a tvorí sa v koži vplyvom slnečného žiarenia. Napriek tomu nám často hrozí jeho nedostatok a je potrebné ho dopĺňať. Zloženie: Triglyceridy stredne dlhých retazcov rastlinných olejov (kokosový, palmový v rôznych pomeroch), vitamín D (cholekalciferol). Odporúcaná denná dávka pre dojcatá*: 4–5 kvapiek (8–10 g) denne.


 • COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie
  COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie

  Colief® Náplasť pre ľahšie dýchanie je jemná náplasť na uvoľnenie nosných dutín, ktorú možno nosiť na oblečení alebo obliečke, aby tak poskytla prijemné riešenie pre ľahšie dýchanie...

  9.99 €
 • COLIEF Dojčenské kvapky proti kolike
  COLIEF Dojčenské kvapky proti kolike

  Colief® kvapkám pre dojčatá dôverujú mamičky, oteckovia a odporúčajú ich zdravotnícki pracovníci. Sú najčastejšie predpisovaným liekom na koliku v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a..

  19.90 €


 • JAMIESON Baby-D™ Vitamín D3 400 IU kvapky 117 ml
  JAMIESON Baby-D™ Vitamín D3 400 IU kvapky 117 ml

  Výživový doplnok. Vitamín D je potrebný na správny rast a vývoj kostí detí, prispieva k správnej činnosti imunitného systému. Ideálna voľba pre celú rodinu, špeciálne pre jednotlivcov,..

  9.49 €
 • COLIEF Hydratačný krém pre budúce mamičky
  COLIEF Hydratačný krém pre budúce mamičky

  Colief® Hydratačný krém pre budúce mamičky je jedinečná zmes bohatých rastlinných olejov a esenciálnych vitamínov na vyživenie a starostlivosť o pokožku počas tehotenstva aj po ňom...

  14.50 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: colief sa nachádza colief vitamín d3 kvapky pre deti!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt