COLIEF Náplasť Pre ľahšie Dýchanie

COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Colief
Dodavateľ:Colief
Cena:9.99 €
Cena bez DPH:8.33 €
Dostupnosť:skladom
COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie 3,25 (65%) 22 x hodnotené

Colief® Náplasť pre ľahšie dýchanie je jemná náplasť na uvoľnenie nosných dutín, ktorú možno nosiť na oblečení alebo obliečke, aby tak poskytla prijemné riešenie pre ľahšie dýchanie. Účinok každej náplasti trvá osem hodín a je vhodná pre deti od 3 rokov. Colief® Náplasť pre ľahšie dýchanie sú náplasti, ktoré obsahujú jedinečnú zmes prírodných zložiek prospešných pre pokojné a ľahké dýchanie. Zloženie: Náplast obsahuje oleje z mäty priepornej, citrónika, borovice lesnej, pomarancovníka, eukalyptu, badiánu, rozmarínu lekárskeho a klincekovca vonavého.
 • COLIEF Vitamín D3 kvapky pre deti
  COLIEF Vitamín D3 kvapky pre deti

  Colief® Vitamín D3 kvapky sú výživový doplnok bohatý na vitamín D3 a predstavujú vhodný spôsob, ako získať odporúčanú dennú dávku vitamínu D. Vitamín D prispieva k normálnemu vývinu..

  7.99 €
 • MAGAPLAST Náplasť na cievke 5 m × 25 cm
  MAGAPLAST Náplasť na cievke 5 m × 25 cm

  Jemná, textilná, super lepiaca náplasť na cievke 5 m x 2,5 cm. Nedráždi, nezanecháva lepidlo na pokožke. Dermatologicky testované. Použitie Megaplast náplasť je vhodná na prilepenie gázových..

  1.15 €
 • PHARMADOCT Náplasť AquaStop 20ks (2 veľkosti)
  PHARMADOCT Náplasť AquaStop 20ks (2 veľkosti)

  Elastická vodeodolná super lepiaca, špeciálna 3-vrstvová náplasť v dvoch veľkostiach. Dermatologicky testované. 15 ks 7,0 × 2,0 cm 5 ks 3,8 × 3,8 cm Použitie Ranu a okolie rany umyte a osušte...

  1.90 €
 • PHARMADOCT Náplasť PREMIUM 20ks (hypoalergénnahodvábna)
  PHARMADOCT Náplasť PREMIUM 20ks (hypoalergénnahodvábna)

  Pružné, zvlášť prispôsobivé ochranné náplasti, sú balené jednotlivo. Sú extra priľnavé vďaka príprave lepiacej zložky inovatívnou technológiou s použitím UV-C, neobsahujú latex a PVC...

  1.90 €
 • PHARMADOCT Náplasť AquaStop 4 ks (veľké)
  PHARMADOCT Náplasť AquaStop 4 ks (veľké)

  Sada transparentných náplastí 4 ks. Vlastnosti: V dvoch veľkostiach, balené jednotlivo. Umožňuje ochranu rany pri kúpaní. Náplasť s nepriľnavým gázovým vankúšikom. Extra priľnavá vďaka..

  2.19 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: colief sa nachádza colief náplasť pre ľahšie dýchanie!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt