COLIEF Hydratačný Krém Pre Budúce Mamičky

COLIEF Hydratačný krém pre budúce mamičky

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Colief
Dodavateľ:Colief
Cena:14.50 €
Cena bez DPH:12.08 €
Dostupnosť:skladom
COLIEF Hydratačný krém pre budúce mamičky 4,75 (95%) 25 x hodnotené

Colief® Hydratačný krém pre budúce mamičky je jedinečná zmes bohatých rastlinných olejov a esenciálnych vitamínov na vyživenie a starostlivosť o pokožku počas tehotenstva aj po ňom. Colief® Hydratačný krém pre budúce mamičky je najnovším prírastkom do rodiny výrobkov Colief®. Predstavuje ozajstný elixír na starostlivosť o pokožku každej budúcej i čerstvej rodičky. Odborne pripravené zloženie pomáha predchádzať vzniku strií a chráni aj pred nepríjemným svrbením suchej pokožky, ktoré často zažívajú tehotné ženy. Jedinečné vlastnosti krému urýchlia prirodzený proces obnovy pokožky po pôrode počas dôležitých prvých mesiacov. Krém pomáha predchádzať výskytu strií, zmierňuje pocit sucha, hydratuje a vyživuje pokožku. Hydratačný krém je obohatený rastlinnými extraktmi a vitamínmi, ktoré udržujú pokožku jemnú a pružnú. Obsahuje oleje z mandlí, nechtíka lekárskeho, avokáda, pupalky dvojročnej a z hroznových jadierok, ďalej vitamín E a provitamín B5. Je hypoalergénny a bez parabénov. Zloženie: Obsahuje oleje z mandlí, nechtíka lekárskeho, avokáda, pupalky dvojrocnej a z hroznových jadierok, vitamín E a provitamín B5. Hypoalergénny bez parabénov.


 • COLIEF Detský olej na pokožku hlavy
  COLIEF Detský olej na pokožku hlavy

  O bábätkách sa hovorí, že majú jemnú pokožku, ale mnohým sa tvoria mliečne chrasty, čo sú suché alebo lupinaté miesta na pokožke hlavy, najmä v období prvého roku. Hoci deťom zvyčajne..

  9.69 €
 • COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie
  COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie

  Colief® Náplasť pre ľahšie dýchanie je jemná náplasť na uvoľnenie nosných dutín, ktorú možno nosiť na oblečení alebo obliečke, aby tak poskytla prijemné riešenie pre ľahšie dýchanie...

  9.99 €
 • COLIEF Dojčenské kvapky proti kolike
  COLIEF Dojčenské kvapky proti kolike

  Colief® kvapkám pre dojčatá dôverujú mamičky, oteckovia a odporúčajú ich zdravotnícki pracovníci. Sú najčastejšie predpisovaným liekom na koliku v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a..

  19.90 €  Doporučujeme . V tejto kategórii: colief sa nachádza colief hydratačný krém pre budúce mamičky!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt