COLIEF Dojčenské Kvapky Proti Kolike

COLIEF Dojčenské kvapky proti kolike

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Colief
Dodavateľ:Colief
Cena:19.90 €
Cena bez DPH:16.58 €
Dostupnosť:skladom
COLIEF Dojčenské kvapky proti kolike 2,75 (55%) 21 x hodnotené

Colief® kvapkám pre dojčatá dôverujú mamičky, oteckovia a odporúčajú ich zdravotnícki pracovníci. Sú najčastejšie predpisovaným liekom na koliku v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska. Kvapky sú jediným výrobkom, ktorý je podložený klinickými štúdiami Colief® kvapky pre dojčatá majú zloženie, ktoré prináša úľavu od príznakov koliky spôsobených dočasnou intoleranciou laktózy. Colief® kvapky obsahujú laktázu, enzým, ktorý sa prirodzene vyskytuje v našom tele a pomáha rozkladať komplexnejší cukor laktózu v mlieku, mliečnych výrobkoch, v materskom mlieku a v dojčenskej výžive. Zloženie: Vodný (Aqueos) enzym laktázy.
 • COLIEF Vitamín D3 kvapky pre deti
  COLIEF Vitamín D3 kvapky pre deti

  Colief® Vitamín D3 kvapky sú výživový doplnok bohatý na vitamín D3 a predstavujú vhodný spôsob, ako získať odporúčanú dennú dávku vitamínu D. Vitamín D prispieva k normálnemu vývinu..

  7.99 €
 • JAMIESON Probiotic Baby – probiotické kvapky s BB-12® 8 ml
  JAMIESON Probiotic Baby – probiotické kvapky s BB-12® 8 ml

  Výživový doplnok. Podporuje zdravé trávenie. Kvapky bez príchute pre spokojné bruško bábätka; jednoduché dávkovanie. Balenie: 8 ml (126 kvapiek). Dávkovanie: Dojčatá a deti vo veku od 1..

  13.99 €
 • JAMIESON Baby-D™ Vitamín D3 400 IU kvapky 117 ml
  JAMIESON Baby-D™ Vitamín D3 400 IU kvapky 117 ml

  Výživový doplnok. Vitamín D je potrebný na správny rast a vývoj kostí detí, prispieva k správnej činnosti imunitného systému. Ideálna voľba pre celú rodinu, špeciálne pre jednotlivcov,..

  9.49 €
 • COLIEF Hydratačný krém pre budúce mamičky
  COLIEF Hydratačný krém pre budúce mamičky

  Colief® Hydratačný krém pre budúce mamičky je jedinečná zmes bohatých rastlinných olejov a esenciálnych vitamínov na vyživenie a starostlivosť o pokožku počas tehotenstva aj po ňom...

  14.50 €
 • COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie
  COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie

  Colief® Náplasť pre ľahšie dýchanie je jemná náplasť na uvoľnenie nosných dutín, ktorú možno nosiť na oblečení alebo obliečke, aby tak poskytla prijemné riešenie pre ľahšie dýchanie...

  9.99 €
 • NIVEA Denný krém proti vráskam Q10 50ml
  NIVEA Denný krém proti vráskam Q10 50ml

  Nivea Visage Denný krém proti vráskam Q10 plus teraz obsahuje zvýšenú UVA ochranu pre lepšiu prevenciu proti vráskam. Je súčasťou overeného protivráskového programu Nivea Visage. Ako funguje:..

  11.99 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: colief sa nachádza colief dojčenské kvapky proti kolike!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt