COLIEF Detský Olej Na Pokožku Hlavy

COLIEF Detský olej na pokožku hlavy

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Colief
Dodavateľ:Colief
Cena:9.69 €
Cena bez DPH:8.08 €
Dostupnosť:skladom
COLIEF Detský olej na pokožku hlavy 4,25 (85%) 24 x hodnotené

O bábätkách sa hovorí, že majú jemnú pokožku, ale mnohým sa tvoria mliečne chrasty, čo sú suché alebo lupinaté miesta na pokožke hlavy, najmä v období prvého roku. Hoci deťom zvyčajne nespôsobujú žiadne nepríjemnosti, môžu byť nevzhľadné a nepríjemné pre rodičov. Určite uvítate jemné riešenie, ktoré predstavuje Colief® Detský olej na pokožku hlavy. Tento upokojujúci olej sa môže vmasírovať do pokožky hlavičky tak, aby odstránil suchú a lupinatú pokožku a jemne ju obnovil. Detský olej na pokožku hlavy je obohatený o prírodné zložky, vrátane zvláčňujúceho šípkového oleja, liečivého rumančeka a vyživujúceho vitamínu E na jemné zvlhčenie a upokojenie pokožky na tele a hlavičke vášho bábätka. Zloženie: Obsahuje oleje z ruže, rumanceka a vitamín E.


 • COLIEF Detský olej na pokožku hlavy
  COLIEF Detský olej na pokožku hlavy

  O bábätkách sa hovorí, že majú jemnú pokožku, ale mnohým sa tvoria mliečne chrasty, čo sú suché alebo lupinaté miesta na pokožke hlavy, najmä v období prvého roku. Hoci deťom zvyčajne..

  9.69 €
 • COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie
  COLIEF Náplasť pre ľahšie dýchanie

  Colief® Náplasť pre ľahšie dýchanie je jemná náplasť na uvoľnenie nosných dutín, ktorú možno nosiť na oblečení alebo obliečke, aby tak poskytla prijemné riešenie pre ľahšie dýchanie...

  9.99 €Doporučujeme . V tejto kategórii: colief sa nachádza colief detský olej na pokožku hlavy!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt