Tenderizer na mäso Tescoma PRESTO

Tenderizer na mäso Tescoma PRESTO

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:Tescoma
Cena:9.90 €
Cena bez DPH:8.25 €
Dostupnosť:skladom
Tenderizer na mäso Tescoma PRESTO 4 (80%) 21 x hodnotené

Tenderizer na mäso Tescoma pre prípravu šťavnatých steakov a zvláčňovanie všetkých druhov červeného mäsa. Tenderizer položte na plátok surového mäsa, zatlačte na rukoväť a tento postup opakujte po celej ploche steaku. Umývajte pod tečúcou vodou, v prípade potreby nechajte odmočiť, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.


 • Tescoma Blok na nože Precioso, 6 nožov
  Tescoma Blok na nože Precioso, 6 nožov

  Ručne brúsené čepele nožov s "V" profilom sú vynikajúce pre krájanie a rezanie bez námahy. Ergonomické protišmykové rukoväte nekĺžu v dlani, použitie nožov je komfortné a bezpečné...

  69.90 €
 • Berlinger Haus 6-dielna sada nožov s doštičkou Burgundy Line
  Berlinger Haus 6-dielna sada nožov s doštičkou Burgundy Line

  Luxusná sada nožov s nepriľnavým povrchom, laserom brúsenými čepeľami a s kvalitnou bambusovou doštičkou nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Nože sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s..

  30.99 €
 • Banquet Lis na cesnak Natural, 20 x 5 cm
  Banquet Lis na cesnak Natural, 20 x 5 cm

  Lis na cesnak z nehrdzavejúcej ocele pre profesionálne i domáce použitie. Lis je vybavený praktickým očkom pre možnosť zavesenia, ľahko sa udržuje, má praktickú vyberací mriežku. Rad..

  5.99 €
 • LT2078 nôž plátkovací 20cm WOOD LAMART
  LT2078 nôž plátkovací 20cm WOOD LAMART

  Kvalitný nehrdzavejúci plátkovací nôž vám pomôže nakrájať dokonalé plátky mäsa, syrov i údenín. Vďaka kvalitnému spracovaniu je vhodný pre každodenné použitie...

  9.99 €
 • Mikov 100-NH-1A
  Mikov 100-NH-1A

  Stovka je tradičný vreckový zatvárací nôž. Jednou z mnohých výhod Stovky je veľkosť, zmestí sa do každého vrecka a je preto ideálnym spoločníkom pre každú príležitosť. Príkladom..

  7.89 €
 • Tescoma Nôž kuchárský FEELWOOD, 18 cm
  Tescoma Nôž kuchárský FEELWOOD, 18 cm

  Špičkové kuchynské nože s elegantnou drevenou rukoväťou.Majú masívne kované čepele s "V" profilom vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej nožiarskej ocele s dokonalým ostrím. Rukoväte..

  24.90 €
 • Tescoma Nôž porciovací AZZA, 15 cm
  Tescoma Nôž porciovací AZZA, 15 cm

  Porciovací nôž AZZA sa stane nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti. Vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, má odolnú čepeľ s dokonalým ostrím a..

  22.90 €


 • Tescoma tenderizer na mäso PRESTO
  Tescoma tenderizer na mäso PRESTO

  Vynikajúci na prípravu šťavnatých steakov a zvláčňovanie všetkých druhov červeného mäsa. Tenderizer položte na plátok surového mäsa, zatlačte na rukoväť a tento postup opakujte po celej..

  9.90 €
 • Tescoma tenderizer na mäso PRESIDENT
  Tescoma tenderizer na mäso PRESIDENT

  Vynikajúci na prípravu šťavnatých steakov a zvláčňovanie všetkých druhov červeného mäsa. Použitie: Odstráňte kryt čepele a kolísavými pohybmi mäso po celej ploche prekrojte a..

  12.90 €
 • Tescoma tĺčik na mäso plochý PRESTO
  Tescoma tĺčik na mäso plochý PRESTO

  Masívny tĺčik vynikajúci na ľahké naklepávanie všetkých druhov mäsa. Vyrobený z prvotriednej ocele a odolného plastu. Vhodný do umývačky. 3 roky záruka...

  8.90 €
 • Tescoma tĺčik na mäso PRESTO
  Tescoma tĺčik na mäso PRESTO

  Obojstranný masívny tĺčik na naklepávanie všetkých druhov mäsa. Vyrobený zo špeciálneho tvrdeného plastu pre maximálny účinok a vysokú odolnosť. Vhodný do umývačky. 3 roky záruka...

  13.90 €
 • Tescoma tĺčik na mäso s kovovým zakončením WOODY 32 cm
  Tescoma tĺčik na mäso s kovovým zakončením WOODY 32 cm

  Vynikajúci pre naklepávanie mäsa a pod. Vyrobený z kvalitného brezového dreva, vybavený obojstranným kovovým zakončením. Neumývajte v umývačke. 3 roky záruka...

  8.20 €

Doporučujeme paličky na mäso. V tejto kategórii: nábytok | bytové doplnky a dekorácie | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza tenderizer na mäso tescoma presto!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt